Adidas AX2 – perfekcja i wytrzymałość

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób stawia na ruch i aktywny wypoczynek. Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome jak aktywność fizyczna korzystnie wpływa na zdrowie. Ponadto, dominuje trend na sportową umięśnioną sylwetkę, co tylko wzmaga zainteresowanie sportem. Oczywiście, aby rozsądnie i prawidłowo się ruszać należy nabyć odpowiednie obuwie sportowe, które pomoże w rozwijaniu pasji i walce o jak najdłuższe utrzymanie kondycji.

Obuwiem sportowym przeznaczonym dla panów są buty Adidas AX2, w których można zarówno zdobywać szczyty, jak i spacerować po mieście. Ich sekret tkwi w doskonale dobranej i wyważonej budowie, na którą składa się między innymi wysokiej jakości podeszwa Traxion. To dzięki niej buty charakteryzują się wysoką przyczepnością i nie straszne im trudne taktycznie podłoża. Oprócz profesjonalnej podeszwy buty Adidas AX2 posiadają też doskonale wyprofilowaną wkładkę Eva, która według zapewnień producenta dopasowuje się anatomicznie do kształtu stopy właściciela.
Cechą charakterystyczną butów jest również cholewa wykonana z wysokiego gatunku materiałów, które zapewniają stopie odpowiednią wentylację i zapobiegają przepoceniom. Zastosowany w obuwiu system Adiprene z kolei odpowiada za ich amortyzację, dzięki czemu nawet na skalistych podłożach i przy wstrząsach można się czuć bezpiecznie. Oprócz tego w Adidas AX2 zastosowano specjalne wzmocnienia na pięty i palce, które chronią stopę przed problematycznymi uszkodzeniami.