Najmodniejsze plecaki Jordan

Plecak jest gadżetem, który nosi się ze sobą bardzo często. Dlatego też warto wybrać taki, który będzie modny, nowoczesny i zwracający na siebie uwagę otoczenia, a jednocześnie komfortowy w użyciu.

Plecak Jordan
Jest to plecak, którego powstanie było zainspirowane klasycznymi modelami butów tej samej marki. Wygląda on bardzo stylowo i nie da się go pomylić z niczym innym. Wybrać można różne warianty kolorystyczne plecaka, na przykład: The Master, Bred, czy French Blue. Konstrukcja całości oparta jest przede wszystkim na skórze. Na przedzie jest ona gładka , a z boków plecaka (tak jak jest zazwyczaj na butach) została ona pokryta przeszyciami. Spód plecaka jest bardzo stabilny, lekko zachodzi na przód – imitując podeszwę. Ma on także gumowy wzór. Innymi ważnymi detalami są: numer zawodnika na dole torby, zarys postaci koszykarza na przedzie, a nawet metka jaka zazwyczaj pojawia się z tyłu buta (przy jego górnej krawędzi).

Tutaj jej imitacja służy za uchwyt plecaka. Całość wykonana jest z najwyższą starannością, plecy są usztywnione, posiadają także niezbędny system wentylacji. Paski są długie i regulowane, a główna przegroda jest bardzo pojemna i bezpieczna do przechowywania rzeczy – zapina się ją na podwójny zamek. Wewnątrz plecaka Jordan znajduje się jeszcze jedna przegroda, zapinana na rzep – dzięki temu można tam przechowywać laptopa, albo inne cenne rzeczy nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo.